Klimatyzator Osuszacz Wymiennik ciepła z powłoką antykorozyjną

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Hangzhou, Zhejiang, Chiny
Nazwa handlowa: Peritek
Orzecznictwo: ISO9001:2008
Numer modelu: ZLB-D-1500
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Szczegóły pakowania: <i>Wooden cases,a normal export package.</i> <b>Drewniane skrzynie, normalny pakiet eksportowy.</b>
Czas dostawy: W ciągu 30 dni od otrzymania zaliczki.
Zasady płatności: L / C, T / T
Możliwość Supply: 1000 zestawów / zestawów miesięcznie
High Light:

osuszacze adsorpcyjne przemysłowe

,

osuszanie przemysłowe

Klimatyzator Osuszacz Wymiennik ciepła z powłoką antykorozyjną

 

 

Szybkie Szczegóły:

1. Osuszacz posiada funkcję dezynfekcji.

2. Nadaje się szczególnie do produkcji żywności wrażliwej na ciepło, takiej jak mleko w proszku, klej zwierzęcy, cukier granulowany itp., Które wymagają normalnej temperatury i niskiej wilgotności.

3. Szeroko stosowane w suszonych warzywach, czekoladzie, cukierkach, produkcji gum do żucia, cukiernictwie kostkowym, przetwarzaniu mąki, fermentacji, suszeniu i innych procesach.

 

Opis:

Poza kołem osuszającym, osuszacze powietrza serii ZLB o niskiej wilgotności wyposażone również w wężownice chłodzące przed i po schłodzeniu.Przetwarza i osusza powietrze o normalnej temperaturze, jest to specjalistyczny osuszacz do środowiska procesowego o normalnej temperaturze i niskiej wilgotności.Oto ich główne cechy:

 1. Główne elementy: wirnik osuszający, wentylator reaktywacyjny, grzałka regeneracyjna, filtr reaktywacyjny, schładzanie wstępne, schładzanie końcowe, wężownica grzewcza, filtr wstępny, filtr średni i filtr HEPA oraz szafka.
 2. Obudowa jest wykonana ze stopu aluminium, jest mocna, zwarta, antykorozyjna i jest odporna na „mostek zimna”, co pomaga uniknąć kondensacji.
 3. Szafka ma podwójną konstrukcję panelu izolacyjnego z poliuretanowym materiałem izolacyjnym o wysokiej gęstości wewnątrz (wewnętrzna płyta z HEPA wybierz 304 ze stali nierdzewnej), jest izolacyjna, antykorozyjna, dźwiękoszczelna, ognioodporna i mocna.
 4. Osuszacz wybiera koło osuszające z żelem krzemionkowym PROFLUTE ze Szwecji.
 5. Wybierz wentylator odśrodkowy SHANGHAI GENERAL, którego wirnik i odpowietrznik zostały pokryte powłoką antykorozyjną, jest mocny i antykorozyjny.Wybierz trójfazowy silnik asynchroniczny, importowane łożysko oraz poziom ochrony IP55 i poziom izolacji F.
 6. Wężownice chłodzące wybierają rurę miedzianą i hydrofilową membranę falistą z aluminiowymi lamelami, grubość miedzianej rury nie mniejsza niż 0,5 mm.Grubość rury miedzianej grzejnika nie mniej niż 0,75 mm, ogrzewanie parowe.
 7. Filtr wstępny G4, filtr powietrza o średnim efekcie F8 i wysokiej jakości filtr H13 zapewniający czystość powietrza.
 8. Użyj instrumentu kontrolnego i sondy wilgotności, aby kontrolować temperaturę i wilgotność.Jest wygodny w obsłudze.
 9. Funkcje sterownika elektrycznego: ustawianie parametrów, wyświetlanie i kontrolowanie stanu pracy, rejestracja danych historycznych, alarm wyłącznika koła, alarm limitu temperatury i wilgotności, alarm limitu temperatury ponownego przetwarzania, alarm zapchania filtra, wielostronne zabezpieczenie limitu temperatury i przetężenia oraz asymetrii faz. Może dodać proporcjonalny zawór sterujący do ponownego przetworzenia ogrzewania i poprzedniej i drugiej chłodnicy powierzchniowej.Poprawa wydajności osuszacza poprzez optymalizację działania każdego komponentu.
 10. Główne komponenty elektryczne to Siemens, Siemens cieszy się wysoką reputacją dzięki dobrej jakości i niezawodnemu działaniu.

 

Postać:

 1. Filtr powietrza dolotowego, koło osuszające z żelem krzemionkowym, podwójny wymiennik ciepła zimnej wody;
 2. Napęd łańcuchowy;
 3. Ogrzewanie elektryczne za pomocą rury ze stali nierdzewnej lub aluminiowej lameli miedzianej;
 4. Wydajne wentylatory odśrodkowe, rama ze stopu aluminium, szafka z wysokociśnieniowego poliuretanu i podwójnej pianki, mostek przeciwzamrożeniowy, elektryczna operacja wielokrotnej ochrony;
 5. Niezawodny system sterowania PLC.

 

Przykład modelu:

 

ZLB-D-1000

ZLB: kod podstawowy osuszaczy o niskiej wilgotności

D: Rotacyjny typ regeneracji.D dla energii elektrycznej, Z dla pary.

1000: Przepływ powietrza procesowego m3 / h

 

Główne parametry osuszacza serii ZLB:

Główne parametry / model ZLB-1500
Powietrze procesowe Przepływ powietrza m³ / h 1500
Moc wentylatora kW 1.1
Regeneracja powietrza Przepływ powietrza m³ / h 500
Moc wentylatora kW 0.37
Tryb regeneracji Elektryczna moc grzewcza kW 14.4
Zużycie pary kg / h 24
Powietrze wylotowe Temperatura ° C 22 ± 2
Wilgotność względna% ≤20
Moc silnika napędowego kW 0,06
Zainstalowana moc Ogrzewanie elektryczne kW 15,93
Ogrzewanie parowe kW 1.53
Całkowite wymiary Długość mm 5000
Szerokość mm 850
Wysokość mm 1850
Waga (kg 1250
Moc chłodnicza układu wspomagającego kW 15.0
Zużycie wody zamrożonej t / h 2.6
 

1. Parametr świeżego powietrza: 35 ° C, 80%

2. Stosunek świeżego powietrza to 5% wydatku powietrza.

3. Nadciśnienie powietrza wylotowego ≥200Pa

4. Wspierając wydajność chłodniczą systemu i zużycie wody zamarzniętej, wystarczy wybrać jeden.

 

Przewaga konkurencyjna:

 1. Osuszacze Peritek są produkowane w oparciu o ponad 30 lat badań i rozwoju.Zostały wykorzystane w produkcji konkretnych komórek skafandra kosmicznego i stały się najbardziej zaawansowanym wyposażeniem wspierającym wieżę transmisji satelitarnej.
 2. Osuszacze Peritek z optymalną konstrukcją R-DD, w porównaniu z osuszaczem ogólnym, mogą zaoszczędzić energię ponad 35%, a ponad 10% w przypadku osuszaczy z wymiennikiem ciepła.
 3. Zdolność osuszania osuszaczy Peritek jest świetna.Przy normalnym użytkowaniu, po zamknięciu na 10 godzin, system może się zrestartować i osiągnąć cel techniczny w ciągu 30 do 60 minut.
 4. Możemy zapewnić użytkownikom interfejs zdalnej komunikacji z inicjatywą domową zgodnie z Twoimi wymaganiami, a także zdalną obsługę komputera i sieć systemu zarządzania, lepszą do realizacji zdalnej usługi.
 5. Osuszacze Peritek mają konstrukcję stalową z powierzchnią spryskaną tworzywem sztucznym (patent będący własnością firmy Peritek, numer patentu: ZL 2008 0163177.3 2).

 

Zasada działania:

Podstawowym elementem osuszacza obrotowego jest obracające się przez 8-16 godzin, z kolei gęsto komórkowe koło pochłaniające wilgoć Conde.Tarcza osuszająca po obu stronach za pomocą wysokowydajnych uszczelek z gumy fluorowo-krzemowej na całej powierzchni radiala zostanie podzielona na 270 ° obszaru zabiegowego i 90 ° strefy regeneracji, gdy wilgotne powietrze dostanie się do obszaru przetwarzania, wilgoć zawarta w osuszaczu została zaadsorbowana w suchym powietrzu, suche powietrze zaspokaja potrzebę suchego miejsca lub procesu produkcji gazu


 

Klimatyzator Osuszacz Wymiennik ciepła z powłoką antykorozyjną 0

 

Typowe obszary zastosowań:

Temperatura wyjściowa jest poniżej 18 stopni, punkt rosy td jest poniżej -8 stopni.Służy do mieszania warsztatów, warsztatów lakierniczych, warsztatów produkcyjnych, warsztatów montażowych itp., Umożliwiają indeksowi środowiskowemu tych warsztatów osiągnięcie 20-24 stopni, RH poniżej 20%.

1. Magazyn, biblioteka i archiwa:

2. Przemysł farmaceutyczny:

3. Przemysł elektroniczny, bateria litowa

4. Przemysł włókien chemicznych:

5. Przemysł spożywczy:

6. Przestrzeń kosmiczna i lotnictwo:

7. Laminowanie szkła

8. Powłoka okrętowa

9. Antykorozja mostów

10. Gumowa opona

11. Elektrownie jądrowe

12. Drukowanie

 

 

Klimatyzator Osuszacz Wymiennik ciepła z powłoką antykorozyjną 1

 

Szczegóły kontaktu
Sunny Ye

Numer telefonu : +8618858152705

WhatsApp : +8618858152705