Wyślij wiadomość
Skontaktuj się z nami
Sunny Ye

Numer telefonu : 86-18858152705

WhatsApp : +8618858152705

Zastosowanie osuszacza adsorpcyjnego wirnika

July 13, 2021

Typowe obszary zastosowań Wirnik adsorpcyjny Osuszacz

  • Kosmos i lotnictwo:

Służy do kontrolowania wilgotności satelity, montażu statku kosmicznego i obszaru testowego, a także jest używany w maszynowni samolotów bojowych, kokpicie czołgu i składzie amunicji.

  • Przemysł farmaceutyczny:

Wraz z wdrożeniem uwierzytelniania GMP bardzo ważne jest kontrolowanie ciepła i wilgotności podczas produkcji farmaceutycznej.Osuszacz serii ZL może zapewnić dobre środowisko do produkcji farmaceutycznej, aby utrzymać dobrą jakość produktu.

  • Branża elektroniczna:

Jest szeroko stosowany do produkcji precyzyjnych instrumentów, takich jak elementy elektroniczne, komponenty astronawigacyjne, bateria litowa itp., które wymagają ścisłej kontroli wilgoci.

  • dohemiczny faIber Przemysł:

Używany z agregatem chłodniczym, może sprawić, że punkt rosy spadnie poniżej -40 ℃, aby spełnić warunki suszenia wiórów PET w fabryce włókien chemicznych.

  • Przemysł spożywczy:

Ponieważ względna wilgotność powietrza przetwarzanego przez osuszacz serii ZL jest zwykle niższa niż 10% i ma funkcję debakterii, jest szczególnie odpowiedni do produkcji żywności wrażliwej na ciepło, takiej jak mleko w proszku, klej zwierzęcy, cukier granulowany itp. , który potrzebuje normalnej temperatury i niskiej wilgotności.

  • Magazyn, Biblioteka i Archiwum:

W środowisku o niskiej wilgotności towary, książki i akta nie ulegną uszkodzeniu przez długi czas.